Długo wyczekiwana piękna pogoda wreszcie zawitała do Krakowa, dlatego też przedszkolaki z naszego przedszkola mogły udać się na zaplanowaną wycieczkę pieszą. Szybkie śniadanie, przygotowanie prowiantu, powtórzenie najważniejszych zasad i ruszyliśmy w drogę. Cel: pobliska łąka i rezerwat przyrody oddalony o 3 kilometry. Pełni zapału maszerowaliśmy dłuższą chwilę, aby dotrzeć na miejsce. Następnie odpoczynek, mała przekąska i wspaniała zabawa na łonie przyrody. Powrót okazał się większym wyzwaniem, ale przedszkolaki nie poddają się tak łatwo i mimo zmęczenia i wysokiej temperatury dotarliśmy szczęśliwie do naszego przedszkola. Nasze Żyrafki na długo zapamiętają tę przygodę i już czekamy wspólnie na kolejną pieszą wycieczkę.