<- WSTECZ

Dnia 17 kwietnia odbył się w naszym przedszkolu Koncert Wiosenny połączony z warsztatami wiosenno – wielkanocnymi. Przedszkolaki z uśmiechem na ustach zaprezentowały Rodzicom wiosenne piosenki oraz wierszyki z pokazywaniem. Program Artystyczny uświetniały piosenki takie jak „Pszczółka”, „Tęcza” oraz wierszyki „A kto Ciebie śliczna tęczo.”, a także wierszyk o wiosennych kwiatach. Po skończonym występie udaliśmy się wraz z Rodzicami do swoich sal, by tam tworzyć wspaniałe wiosenno – wielkanocne dekoracje. Ten wyjątkowy czas, który rodzice spędzili ze swoimi dziećmi na wspólnych zabawach plastycznych zaowocował wieloma oryginalnymi pisankami, papierowymi kwiatami oraz koszyczkami wielkanocnymi, które przepełnione były różnymi, pięknymi ozdobami. Tego typu warsztaty udowadniają, że najlepsza zabawa dla wszystkich jest wtedy, gdy uczestniczą w niej całe rodziny. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za tak liczne przybycie i aktywne uczestnictwo w naszych warsztatach.