<- WSTECZ

14 października był szczególnym dniem w naszej „Żyrafie”. Splotły się z sobą trzy święta- Dzień Nauczyciela, 3 urodziny Filipka oraz Święto Drzewa. To ostatnie było połączone z konkursem zorganizowanym przez nasze przedszkole pt „Drzewa wokół nas”, dzięki czemu po raz kolejny gościliśmy przedstawicieli Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie J

Otrzymaliśmy ogromną ilość pięknych prac nadesłanych z wielu przedszkoli. Wybór był trudny, ale po długiej naradzie Komisji Konkursu wygrała praca…….

W części artystycznej nasze grupy przedszkolne zaprezentowały dwie piosenki, wierszyk o jarzębinie oraz taniec wokół drzewa. Został również otwarty list, który dzieci wysłały podczas wizyty na poczcie naszej Jarzębince-Balbince. Drzewko było prezentem podczas zeszłorocznej wizyty leśników i ma się dobrze w żyrafowym ogrodzie :-)
Żyrafa też jest fajna!