<- WSTECZ

Trudno wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez pluszowego misia. Miś jest najlepszym przyjacielem dziecka, nawet niektórzy dorośli trzymają z sentymentu swojego pluszaka. 25 listopada miał miejsce Światowy Dzień Pluszowego Misia :-) Święto bardzo spodobało się dzieciom, które tego dnia mogły przynieść do przedszkola swoich pluszowych przyjaciół.

W „Żyrafie” zagościli m.in. miś w kraciastym ubranku, pluszowy konik, owieczka oraz królik. Wszyscy „goście” zostali umiejscowieniu na kocyku, na środku sali, a dzieci siedząc w kółku opowiadały historie, jak pluszowy przyjaciel znalazł się w ich domach. Czteroletnia Natalka pochwaliła się Królikiem, którego dostała nocą od pewne wróżki, gdy rozstawała się na zawsze ze smoczkiem. Pluszak okazał się cudowną rekompensatą. Po opowieściach dzieci urządziły swoim przyjaciołom bal, pojawił się tort z klocków i oczywiście taniec :-) Pomimo jesiennego chłodu tego dnia w naszej Żyrafie zagościło ciepło, a atmosfera był miła i przytulna :-)

Żyrafa też jest fajna!