<- WSTECZ

20 grudnia w Żyrafie miała miejscy niezwykle miła wizyta. Zagościł u nas znany już dzieciom pan leśnik Marek, ale oczywiście z pewną niespodzianką. Była nią wyczekiwana długo przez dzieci żywa, pachnąca i piękna  jodła.

Dzieci powitały gościa piosenkami oraz kolędami. Pan Marek odpowiadał na wszystkie pytania dotyczące drzewka, które budziło ogromną ciekawość. Rozmawiał z dziećmi również na temat ochrony drzew, ich znaczenia dla ludzi, zwierząt i całego lasu. Wizyta zbiegła się z czwartymi urodzinami Poli, dla której wszyscy zaśpiewali „Sto lat”, a chyba najmilszym prezentem była możliwość przystrojenia drzewka. Ozdoby zostały wcześniej przygotowane przez rodziców z dziećmi w domu, aby następnie dostojnie prezentować się  na choince.

Sala nabrała świątecznego klimatu, a dzieci przez cały dzień nie mogły oderwać wzroku od „pachnącego gościa”…..

20 grudnia w Żyrafie miała miejscy niezwykle miła wizyta. Zagościł u nas znany już dzieciom pan leśnik Marek, ale oczywiście z pewną niespodzianką. Była nią wyczekiwana długo przez dzieci żywa, pachnąca i piękna  jodła.

Dzieci powitały gościa piosenkami oraz kolędami. Pan Marek odpowiadał na wszystkie pytania dotyczące drzewka, które budziło ogromną ciekawość. Rozmawiał z dziećmi również na temat ochrony drzew, ich znaczenia dla ludzi, zwierząt i całego lasu. Wizyta zbiegła się z czwartymi urodzinami Poli, dla której wszyscy zaśpiewali „Sto lat”, a chyba najmilszym prezentem była możliwość przystrojenia drzewka. Ozdoby zostały wcześniej przygotowane przez rodziców z dziećmi w domu, aby następnie dostojnie prezentować się  na choince.

Sala nabrała świątecznego klimatu, a dzieci przez cały dzień nie mogły oderwać wzroku od „pachnącego gościa”…..

Żyrafa też jest fajna!