Czas karnawału to niewątpliwie przyjemniejsza część zimy. Przekonały się o tym dzieci z „Żyrafy” podczas niezapomnianego balu, który miał miejsce 16 stycznia w naszym przedszkolu.

Już od rana nie brakowało emocji, oczywiście za sprawą kostiumów, które dzieci zakładały przy pomocy pań. Z przybyłych gości w największej ilości zawitały księżniczki, nie zabrakło też rycerza, piratów czy pszczoły. Główną część balu profesjonalnie i z wielkim zapałem prowadził zawodowy wodzirej, pan Radek :-) Dzieci prezentowały przeróżne tańce, brały udział w zabawach, a największą niespodzianką balu była maszyna puszczająca miliony baniek :-)

Po zabawie dzieci kosztowały słodkości i ze smutkiem zdjęły kostiumy…być może będą jeszcze pasowały w przyszłym roku  ;-)