<- WSTECZ

1 lutego o godzinie 10 odbyła się premiera przedstawienia jasełkowego w wykonaniu naszych przedszkolaków. W tym szczególnym dniu dzieci miały okazję wystąpić przed ukochanymi babciami i dziadkami, bo to właśnie dla nich tak intensywnie przygotowywały się ponad miesiąc podczas prób….

Emocji nie brakowało już podczas próby generalnej, gdzie każdy przedszkolak „szlifował” swoją kwestię:-) Aby jednak stres nie zjadł małych artystów, panie przekonywały, że goście rozpoznają ich dopiero po głosach, gdyż w przepięknych strojach każdy był nie do poznania. Czary mary, jesteście aktorami! Kurtyna rozstąpiła się, a dzieci powitały przybyłych wierszykiem o gwieździe betlejemskiej :-)

W oczach gości kręciły się łzy, nie brakowało też wspólnego śpiewania piosenki „Taki duży, taki mały” z repertuaru Arki Noego. Młodzi aktorzy wspaniale poradzili sobie z tremą i byli niezwykle dumni z sukcesu, który dał się odczuć brawami i uściskami! Po występie Pani dyrektor zaprosiła gości wraz z wnukami i wnuczkami na słodki poczęstunek. Niektórzy nie chcieli tak łatwo wyjść z roli i jeszcze przez długi czas nosili swoje jasełkowe kostiumy… Bo kto choćby przez chwilę nie chciałby poczuć się, jak Anioł ;-)

Żyrafa też jest fajna!